Volkswagen Tiguan
2.0TSI 4Motion Highline|R-line|LED|PDC|ACC
Direct kopen, basisprijs: € 17.800,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.800,-
LEASEPRIJS: € 293,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.560,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0TSI 4Motion Highline|R-line|LED|PDC|ACC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 november 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 192.723 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 293,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.800,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-025-JN |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 132 kw / 180 pk |
| Laadvermogen: | 715 kg |
| Gewicht: | 1.545 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.260 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dakspoiler
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Mistlampen voor adaptief
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- R-Line exterieur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
- Warmtewerende voorruit
- lichtmetalen velgen
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie
- Audioinstallatie met CD-speler
- Audio installatie premium
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Velours bekleding
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Kleur grijs
- Knie airbag(s)
- Multimedia scherm middel
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- ASR